הרכב "האשורים"- אירועי קונספט מוזיקליים אקסקלוסיביים

מיוזיקלאס מציעה שירותי נגינה אקוסטית חיה ומרוממת רוח ונפש לכל סוגי האירועים עם הרכב מוזיקלי ייחודי "האשורים" המשלב עד 20 כלי נגינה ושירה על במה אחת, במופע מהפנט ומרגש במיוחד! להרכב "האשורים" רפרטואר שירים נרחב בכל הסגנונות המוזיקליים על פי בקשת הלקוח (ג'אז, בוסה נובה, קלאסי, פופ, רוק, מוזיקה עכשווית, שירי ארץ ישראל, שנות ה 60, 70, 80, 90, יווני, לטיני, ים תיכוני, יידיש, רוסי ועוד...). ההרכב המוזיקלי מותאם להשתלב בכל סוגי האירועים- חתונה, בר/בת מצווה, ברית/ה, אירועים משפחתיים, חתונת כסף/זהב, מסיבת הפתעה, טיול מזמר, מברק מזמר בהפתעה, שירה בציבור, אירועים לחברות וועדי עובדים. 

עלות האירוע הינה כתלות בהרכב המוזיקלי הנדרש, ניתן לבקש החל מנגן 1 ועד 4 המנגנים על המגוון הרחב ביותר בישראל של כלי נגינה אקוסטיים על במה אחת, ניתן לבחור אירוע עם נגנים בלבד או לחלופין עם נגנים + זמר/ת. קיימת אופציה לאירועים עם 2 במות (קבלת פנים / כניסות מיוחדות לחתן כלה ובר / בת מצווה + אירוע מרכזי להנעמת זמנם של האורחים) כמו כן, ניתן להזמין גם אירועים עם במה מרכזית אחת או לחלופין אירועי קבלת פנים וכניסות מיוחדות. 


מיוזיקלאס אף מציעה שירותים נוספים לאירועים כגון מקרן להצגת מצגת, משחקי מולטימדיה לילדים, מסכים, דוכני מזון, מתנפחים, בובות ענק, עוגות מעוצבות וקינוחי גורמה שירותי בלונים ועוד.

 
לפרטים נוספים ולהזמנות לאירועי קונספט מוזיקליים ייחודיים יש לפנות ליוסי אשור-  052-2477622. 

WhatsApp Image 2021-03-30 at 14.06.44.jp